פתיחת חשבון בנק בארה"ב – המדריך המלא

התנהלות בעזרת חשבון בנק היא הבסיס הטכני לכל פעולה עסקית. על כן, משקיעי נדל"ן בארה"ב נעזרים בחשבון בנק אמריקאי על מנת לנהל את השקעותיהם מעבר לים, ובכך לנהוג בצורה נבונה יותר בכל הקשור להתנהלות כספית והגשת דוחות מס בארה"ב.

במדריך זה נסקור את היתרונות בפתיחת חשבון בנק בחו"ל למשקיע הישראלי, נבין אם קיימת אופציה לפתיחת חשבון בנק בחול ללא נוכחות פיזית, נבדיל בין סוגי חשבונות בנק שונים בארה"ב, מהן העמלות ודרכי ההתנהלות מול פקידי הבנק ועוד מידע פרקטי רב.

 

היתרונות בפתיחת חשבון בחו"ל בכלל ובארה"ב בפרט:

-    ניהול יעיל ושוטף של העסק- כאשר ישנו מקור הכנסה בחו"ל, סביר להניח כי ההתנהלות השוטפת, התחזוקתית, תצריך שימוש במט"ח. קיום חשבון בנק בחו"ל מאפשר הוצאה של כספים ללא צורך בשליחתם ובכך מאפשר לנו להיות גמישים יותר ונזילים יותר.

-    אם אתם מוגדרים כשכירים בארץ, תוכלו לשלם על שירותים ומוצרים באמצעות כרטיס אשראי אמריקאי על שם החברה בחו"ל ובכך לחסוך עלויות מע"מ (יתרון ענק).

-    אם יש לכם לקוחות בינלאומיים באפשרותכם לגבות מהם כספים בצורה מהירה ופשוטה באמצעות העברה בנקאית מקומית או הפקדת שיק, הכספים יהיו זמינים לרשותכם עד שני ימי עסקים.

-    קישור חשבון הבנק בחול לפייפל, אמזון, איביי ועוד רשתות קניות און-ליין למיניהן- אפשרות להנות מקניות בחו"ל ללא פערי מטבע, למשל, כאשר ההכנסה בדולרים והמוצר שרכשנו גם הוא נקנה בדולרים.

-    שמירה על סודיות עסקית – אף על פי שעלינו להצהיר על כל הכנסה אחת לשנה אל מול רשויות המס בישראל- התנהלות עסקית שוטפת בעזרת חשבון בנק בחול מהווה בידוד חשבונאי אשר מקנה שליטה טובה יותר על הפעילות, ניהול תקציב פשוט יותר, ובחינת רווחיות העסק.

-    יתרונות מיסויים- לכל מי שמשקיע בנדל"ן בארה"ב, ומעוניין לרכוש יותר מנכס אחד, ישנן אפשרויות יותר מורכבות, המאפשרות תכנוני מס אפשקטיביים יותר, וזאת יתאפשר רק לאחר פתיחת חשבון בנק בחול.

 

האם ישנה אפשרות של פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחותי הפיזית? 

 

פתיחת חשבון בנק בארה"ב - המדריך המלא והמפורט ביותר לפתיחת חשבון בנק בחו"ל

כל מי שאינו בעל אזרחות/תושבות אמריקאית מוגדר כ- Non US Resident. עד לפני ה-11 בספמבר היה ניתן לפתוח חשבונות בנק בצורה די פשוטה, אך בשל שינויי רגולציה של ה-IRS ופיקוח הולך וגובר על הבנקים, קשה מאוד כיום לפתוח חשבון בנק אמריקאי ללא נוכחות פיזית.

לפרטים נוספים, פנו לרו"ח שלכם.

 

מהם הסיכונים בפתיחת חשבון בנק בארה"ב?

מבחינת רמת הבטחון בהליך – רוב הבנקים המכובדים מבוטחים על-ידי ה-Federal Deposit Insurance Corporation, או בקיצור FDIC אשר דואג לקדם את אמון הציבור במערכת הפיננסית ולבטח פקדונות בבנקים ובמוסדות נוספים בלפחות 250,000$ לכל אינדיבידואל, במקרה של חדלות פרעון המוסד.

ולשם ההשוואה הסיכון הכרוך בניהול חשבון בנק שכזה זהה אם לא פחות מניהול חשבון בנק כאן בארץ. ואם בסיכונים בנקאיים עסקינן, ישנו יתרון מובהק לניהול ההון בעזרת שתי חשבונות המקיימים שתי איזורי פעילות מאשר להחזיק חשבון אחד ויחיד.

התנהלות כספית – העברות בתוך ארה"ב ומחוצה לה, מהן העלויות?

בתוך ארה"ב- במידה ומדובר על העברה לבנק בתוך ארצות הברית ישנה מערכת אשר מאפשרת להעביר כספים ללא עלות (מוגבל בסכום). במידה וברצונכם להעביר לחשבון המנוהל בבנק אחר ישנה אפשרות להעביר אינטרנטית בעמלה של 20$ לערך, או להשתמש בהעברה בטלפון דרך Wire Transfer בעלות של 30$ לערך. בנוסף תמיד קיימת האפשרות של כתיבת שיק (רגיל או בנקאי, בעלות מינימאלית).

העברות כספים מחוץ לארה"ב ניתן לעשות באמצעות הפקדת צ'ק, או באמצעות  Wire Transfer International, לכל מי ששולח כספים בצורה מסחרית ישנם פתרונות זולים ויעילים יותר. העמלה בגין הפקדת שיק לרוב בין 2$ ל5$. שימוש שוטף בכרטיס האשראי הוא גם אפשרות מקובלת ונהוגה ע"י משקיעי נדל"ן בארה"ב- העמלה בגין כל עסקה תהא 1%, בנוסף ניתן למשוך כספים כאוות נפשכם מכל כספומט בעמלה של 5$ לכל משיכה.

 

מהן עלויות האחזקה של חשבון בנק בארה"ב?

 

מבחינת עמלות עו"ש, כל שעליכם לעשות הוא לתת פקודה פשוטה להעברת חודשית מינימאלית של 25$ מחשבון ה-Checking  לחשבון ה- Savings , ובעשותכם זאת יבוטלו דמי העו"ש. נציין כי הכספים אשר יצברו בחשבון ה- Savings עומדים לרשותכם וניתנים למשיכה בכל עת. בנוסף, אין עמלות על אחזקת כרטיס אשראי אך ישנה עמלה סמלית בעת הזמנת פנקס השיקים.

 

מה לגבי פתיחת חשבון בנק עסקי בארה"ב?

על מנת לפתוח חשבון בנק עסקי (Corporate bank account) בארצות הברית, עליכם להתאגד תחילה. כלומר עליכם להקים חברה/יישות משפטית אמריקאית לסוגיה (LLC,etc,LLP,LTD, LP), התאגדות כחברה תאפשר לנו לפנות לבנקים בבקשה לפתיחת חשבון עסקי, על אף שהבעלות מוחזקת ע"י תושב זר (Non US Resident).

 

האם ניתן לפתוח חשבון בנק משותף בארה"ב:

בהנחה שהצלחתם לפתוח חשבון בנק אמריקאי, פתיחת חשבון בנק משותף ייעשה בדיוק באותו אופן ובאותן העלויות התפעוליות. חשבון מסוג זה עשוי להתאים לזוגות, שותפים עסקיים, קרובי משפחה וכדו'.

 

אם בכל זאת ביקרתם בארה"ב – הוראות לפתיחת חשבון בנק בארצות הברית באופן עצמאי:

-  יש להגיע עם דרכון ותעודה מזהה נוספת למשל רישיון נהיגה או כרטיס אשראי.

-  בעזרת אלו בלבד ניתן לפתוח חשבון בנק באחד מהבנקים הגדולים BANK OF AMERCIA OR WELLS FARGO. אין צורך בSocial  Security – או משהו בסגנון.

-  יש לוודא שבפרופיל החשבון הפקיד מכניס את הכתובת שלכם בארץ גם ל-Mailing Address וגם ל- Owner’s Address.

-  יש לוודא כי הפקיד מבין שאתם רוצים חשבון רגיל הכוללChecking Account and Saving Account.

-  יש לבצע פקודה אוטומטית של העברת כספים מדי חודש מה-Saving  לChecking, כך תורידו את דמי הניהול ל- 0. אין מה לחשוש, ה-Savings הוא חשבון שלכם לכל דבר ועניין, הסווג שלו תחת חשבון חסכון אך הכספים נזילים וזמינים לרשותכם בכל עת. ניתן לבצע העברות בעצמכם באינטרנט בין הSavings  חזרה לChecking אם תרצו.

-  אחרי שסיימתם עם פתיחת החשבון והפקדתם את ה-100/150 דולר כהפקדה ראשונית בחשבון, יש לבקש לחתום על Wire by Phone כדי שתוכלו להעביר כספים מחשבון זה לחשבונותיכם הישראלים או לכל חשבון אחר מבלי להגיע פיזית לבנק. הפקיד ייתן לכם לחתום על המסמך ויאמר שתוך כ- 10 ימי עסקים יגיע לביתכם קובץ עם ה- PIN Code שיש לחתום עליו ולפקסס חזרה לארה"ב. לאחר שפקססתם הקוד תקף ותוכלו לבצע העברות בטלפון בעמלת WIRE FEE שניתן לשאול את הפקיד בדיוק על הסכום של בעת פתיחת החשבון.

-  יש לבקש שכל הדואר הקשיח יגיע באינטרנט מה שנקראOnline Banking Without Paper. הדבר היחידי שאתם רוצים שיגיע אליכם הוא Debit Card וצ'קים וכמובן שאלו יגיעו ישירות לביתכם בארץ. שווה שיהיה לכם איזה פנקס צ'קים אם תרצו להעביר כסף לחו"ל אם ה-Wire by Phone  מאכזב אתכם. הצ'קים גם יכולים לשמש אתכם להפקדת כספים אמריקאים בחשבון ישראלי (רושמים לעצמכם צ'ק לדוגמא).

-  יש לבדוק אם בשלב זה ניתן להוציא כבר Secure Credit Card שישמש אתכם לאט לאט ליצבור Credit History שיכול לעזור בהמשך בלקיחת משכנתא.

-  לדאוג ליצור קשר אישי עם הפקיד שכן תוכלו להתכתב איתו במייל לאחר שתחזרו ארצה. קחו את כרטיס הביקור שלו ואם גם לכם יש אז תנו לו גם, תמיד טוב.

-  בהמשך יתקבל לכתובתכם טופס W8 או W9 (לאזרחי ארה"ב), אשר משמש כאסמכתא לבנק שהבעלים של החשבון הצהיר כי הוא משלם מסים בארה"ב כחוק ובכוחות עצמו, כך שהבנק פטור מהתעסקות עם ניכוי מס.

כיצד לקרוא / לכתוב שיק אמריקאי:קריאה או כתיבה של שיק אמריקאי

מעבר לתמונה הממחישה בצורה יפה את מקום הימצאם של מספר החשבון וה-Routing, ניתן לראות שיש מקום ריק לאחר ה-For, שם יש לרשום בקצרה את מטרת ההפקדה, כאשר ברירת המחדל תהא Personal Use, ובצד ימין לפני הכיתוב MP יש לחתום. בנוסף יש לבצע הסבה מאחורי הצ'ק כנהוג גם בשיקים ישראלים, אך כאן יש לשים לב לחתום אך ורק היכן שנדרש.

 

דוגמא לממשק הניהול האינטרנטי של וולס פאגו:

 

פתיחת חשבון בנק בארה"ב ללא נוכחות פיזית- כיצד נראה הממשק האינטרנטי

דוגמא לניראות האפליקציה הטלפונית:

 

פתיחת חשבון בנק בחו"ל - כך נראית האפליקציה הטלפונית של וולס פארגו 

 כל האמור לעיל אינו מוסמך מטעם רו"ח, עלול להשתנות מזמן לזמן ואין Faropoint אחראית עליו. מומלץ להתייעץ עם רואה החשבון שלכם לכל שאלה.

 

ניתן להשאיר שאלות ממש כאן למטה.

 

לקריאה נוספת: מיסוי בארה"ב למשקיעים ישראליםאיזה שוק נדל"ן בארה"ב מספק את התשואה הגבוהה ביותר?
 
 

בברכת השקעה נבונה ורווחית.

33 תגובות על פתיחת חשבון בנק בארה"ב – המדריך המלא

 1. מאת שניר‏:

  אשמח הבהרה לגבי היתרון השני- לא מבין איך ניתן לחסוך במע"מ.
  בתודה מראש.

 2. מאת יובל שניר‏:

  כל הכבוד צוות faropoint.
  נתתם מידע מפורט ומעמיק בנוגע לחשבון בנק בחו"ל.
  רכשתי ידע רב.
  שאלה קטנה..
  במידה והנני נוסע לטיול של שנה בארצות הברית, האם אוכל לפתוח חשבון בנק במהלך התקופה הנ"ל לפי ההוראות שציינתם בתחתית הדף?

  תודה מראש :)

  • מאת צוות Faropoint‏:

   אהלן יובל,
   אם אתה מגיע פיזית לבנק – לא צריכה להיות בעיה לפתוח. ישנם חשבונות ארעיים אך איננו ממליצים לנפנף בעובדה שהחשבון לא יהיה פעיל בעוד כשנה. תפתח חשבון בנק הכולל Checking and Savings accounts, ובמידה ותרצה לסיים את הפעילות ניתן תמיד לסגור את החשבון בעוד שנה.
   בהצלחה

 3. מאת חגית‏:

  כשאני רוצה להביא את כספי ארצה הבנתי שצריך לחתום על טופס W-8 שהוא סוג של ויתור סודיות אל מול ה-IRS האם ישנה דרך לעקוף עניין זה.

  • מאת צוות Faropoint‏:

   אהלן חגית, את בהחלט צודקת! אכן ישנן מספר רגולציות מהשנה האחרונה ובגינן ישנה החובה לחתום על הטופס האמור,
   אם אינך רוצה להעביר את הכספים דרך חשבון הבנק שלך- באפשרותך למשוך את הכספים מכל כספומט בעמלה של 5$,
   אם מדובר בכספים קטנים ניתן ל"גהץ" את כרטיס הדביט והרי לך עוד דרך מקורית.
   בברכה.

 4. מאת ירון‏:

  במידה ומבוצעת רכישת נכס בחול -ארה"ב , העברת מטח לחול כרוכה בתשלום מס (תקנה 170 ) . מה דרכים היעילות להעברה מטח לרכישת הנכס . להבנתי גם אם יש לי חשבון בחול נדרש למלא טופס 114 . בין אם זה לחשבון שלי ובטח לחשבון של תושב חוץ . השאלה אם נדרש לשלם מס בעת העברת מטח לחול הארה"ב לצורכי רכישת נדלן פרטי ? כמו כן האם נדרש ללכת למס הכנסה ולבקש אישור העברה לחול אחרת ינוכה מס של 25 אחוז ?

  • מאת צוות Faropoint‏:

   שלום ירון,
   במידה ואתה רוכש נכס בחו"ל אינך חייב במס על עצם העברה.
   במידה ואתה מעביר לחו"ל לצד ג' (למשל חשבון נאמנות), אתה צריך להוכיח כי העברה אכן מבוצעת לשם רכישת הנכס. ואת זאת באפשרותך לעשות ע"י טופס 1523/1.
   כאמור אם תעביר מחשבונך האישי בארץ לחשבונך האישי בחול , אין כל צורך לבקש את הפטור בניכוי מס במקור כי הרי מובן שאתה הנהנה הבלעדי.
   באפשרותך להשאיר שאלות בטופס צור קשר ואנו נענה בהקדם.
   בהצלחה

 5. מאת אלכס‏:

  במידה ואני רוצה לפתוח חשבון בנק פרטי למשל ב Wells Fargo לטובת הפקדות מ PayPel ואמזון, אני צריך להסדיר את העניין מול רשויוות מדינת ישראל (מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי) נכון?
  איך אני עושה זאת(אין לי חברה)?

  שאלה נוספת האם יש אפשרות להשקיע את הכסף בחשבון של Wells Fargo במסלולים של מניות?

  בתודה מראש
  אלכס.

 6. מאת מאיר‏:

  שאלה:
  אני מעוניין (וצריך) לפתוח חשבון בנק בארה״ב.
  חבר טוב בעל נכסים בארה״ב וכמובן גם בעל חשבון בנק טוען שמשהו השתנה ממש לאחרונה ולצורך פתיחת חשבון הבנקים דורשים כתובת בארה״ב גם לתושבים זרים, האמנם זה כך?
  בברכה

  • מאת צוות Faropoint‏:

   שלום ראובן,
   מעת לעת אנו רואים שינויים פרוצדורליים כאלו ואחרים, אך ככל שידוע לנו השינוי המדובר אינו גורף. ונכון לרגע זה אין הכרח לצרף כתובת אמריקאית. בהצלחה.

 7. מאת יעקב‏:

  שלום,
  פתחתי חברה וקיבלתי אישור מ IRS.
  בנוסף פתחתי חשבון אבל פרטי בארה"ב.

  האם אתם רואים בעיה עם זה שיש חברה אבל חשבון הבנק הוא פרטי.
  מבחינת הגשת דוחות ל IRS או כל בעיה אחרת.

 8. מאת שחר‏:

  אשמח לקבל הבהרה לגבי חשבון checking וחשבון savings – מה ההבדל בינהם..? (למה זה מקביל בארץ..?)
  תודה

 9. מאת מיכאל‏:

  מבקש הבהרה בנושא פתיחת חשבון בנק בארה"ב עבור חברה בע"מ ישראלית. האם זה מצריך גם פתיחת חברה גם בארה"ב?

 10. מאת רפי‏:

  שלום רב
  נהניתי מאד מהמידע
  השאלה שלי יש לי ב״ה שני בתים פרטיים בארה״ב שרשומים על חברת llc יש לי חשבון בנק בצייס על חברה זו איני אזרח אמריקאי האם אוכל להיכנס לרישום של הסטורית קרדיט כיון שאין לי סושל סקיורטי או שרק לאזרח אמריקאי והאם מספיק מספר במס ההכנסה האמריקאי כיון שיש לי כזה
  תודה רבה

  • מאת צוות Faropoint‏:

   שלום רפי,
   כרגע, ולמיטב ידיעתנו, לא קיימת אפשרות של צבירת קרדיט ללא גרין קרד / SSN,
   אך לשאלתך , ומכיוון שיש לך ITIN אתה זכאי לבצע רישום של Secured Credit Card,
   ובכך, בעת פתיחת הדלתות למשקיעים ישראלים, תהיה זכאי להטבות משמעותיות.

 11. מאת ברכה‏:

  נתתם הסבר מעולה. אך מה אם יש לי אזרחות אמריקאית ואני מעוניינת לפתוח את החשבון מהארץ (לא להגיע לארה״ב בשביל זה) ולנהל אותו מפה. עבור עסקי נדלן. האם הפרוצדורה היא אותו דבר?
  תודה!

  • מאת צוות Faropoint‏:

   שלום ברכה,
   האזרחות מהווה יתרון גדול מבחינתך בכל הקשור לצבירת קרדיט ותכנון מס בארה"ב,
   מבחינת הליך פתיחת חשבון בנק בארה"ב ב"שלט רחוק" מדובר על פרוצדורה זהה לגמרי.
   שמחים לעזור

 12. מאת צוות Faropoint‏:

  שלום שבתאי,
  לאור עדכון חוק ה-Patriot act נכנסו שלל בנקים ברחבי ארה"ב לסוג של "מגננה בירוקרטית" אשר מקשה ואף מונעת מרבבות ישראלים אשר משקיעים בנדל"ן ארה"ב מלפתוח חשבונות בנק. השינוי הגדול הוא בדרך הביצוע אשר התחלפה ממתן ייפוי כוח נוטריוני ועוד שיטות למיניהם, להפעלת קשרים אישיים בבנקים לוקאלים.
  לכן המלצתנו היא להפעיל את קרוב המשפחה ולבדוק מול הבנקים הגדולים האם יאשרו פעולה שכזו, אם ניתקלת בבעיה ניתן ליצור קשר במייל office@faropoint.co.il

 13. מאת צוות Faropoint‏:

  שלום רועי,
  א. זה יהיה בעייתי מאוד בעת הזו לאור רגולציות הנובעות מעדכון patriot ACT, עד לכדי בלתי אפשרי. הדרך היחידה כעת מבחינתך היא הפעלת קשרים אישיים.
  ב. למעט דיווח שנתי לרשויות עד מאי ופתיחת תיק במס הכנסה אינך צריך לעשות דבר (כמובן יש להתייעץ עם רואה החשבון שלך לעניין זה).
  ג. פייפל לא אמור לתמוך בהעברות בסדר גודל שכזה, עדיף לבצע העברה טלפונית מה שנקרא WIRE TRANSFER, או לרשום שיק עצמי.

 14. מאת קובי‏:

  שלום רב
  בוא נגיד שאכן פתחתי חשבון בנק מהארץ ישראל בארה"ב. לאחר בדיקה שאני לא מחבל…. אני רוצה להשקיע בנדלן שם ואין לי את הכסף אז האם אני אוכל לקבל משכנתא לצורך ההשקעה? ואם כן אז כמה הון עצמי אני אצטרך להביא מהבית כדי לרכוש נדל|"ן שם אני להבנתי הבנתי שצריך 5% מערך הבית?
  והאם יש לי אפשרות להתווכח על אחוזי הריבית?

  • מאת צוות Faropoint‏:

   קובי שלום,
   איננו מכירים בנק מוכר שייתן לך מימון אם אינך אזרח אמריקאי.
   ישנם גופים אחרים שאינם בנקים באמת אבל נותנים מימון בריבית 12%. בקיצור, לא כדאי.

 15. מאת ברכה‏:

  ראשית, יישר כוח על המידע היסודי.
  שנית, שאלותי הן בנושא LLC:
  1. היכן מומלץ לפתוח LLC ומדוע (ענייני מיסוי, זמן טיפול, פשטות, וכו')?
  2. האם פתיחת LLC במדינה מסוימת מגבילה את התאגיד לבצע עסקאות במדינות אחרות?
  3. האם יש מגבלה על מספר הרשומים ב-LLC?
  4. האם ניתן לרשום אזרח אמריקאי ואזרח שאינו אמריקאי באותו LLC? אם כן, מה הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת והאם ישנן השלכות לכך?
  3. האם תוכלו לתת דוגמא לאתר אינטרנט בו ניתן לפתוח LLC והוא במידה "מומלצת"?
  רב תודות.

  • מאת צוות Faropoint‏:

   שלום ברכה,

   1. הרוב מקימים ב DE או במדינה שבהם הם רוכשים את הנכסים. יש מאמרים שלמים על כך באינטרנט – תרשום בגוגל Why Delaware for LLC.
   2. לא, יש תשלום כלשהו שצריך לשלם מידי שנה על העובדה שהחברה פעילה במדינה נוספת.
   3. אין מגבלה לדעתי אבל מעל 35 צריך לעמוד בתנאים מסוימים (תשקיף, הצעה לציבור וכו').
   4. אין בעיה. אזרח אמריקאי ואזרח שאינו אמריקאי יכולים להירשם יחד בLLC וכל אחד ישלם את המיסים של עצמו לפי חלקו בK1.
   5.יש המון אתרים באינטרנט, לדעתי עדיף להקים דרך רו"ח כך גם יש אפשרות לבנות הסכם שותפות מסוים ולהבין את המשמעויות של הLLC לעומק. כמה מאות דולרים לכאן או לכאן לא ישנו.

 16. מאת יעל‏:

  פתחתי חברה בארה״ב, היא עדיין לא פעילה, ואני מעוניינת לפתוח חשבון בנק עסקי בארה״ב, אני מגיעה לניו יורק חודש הבא, האם תוכל לעזור לי בלהבין אילו מסמכים עליי להביא איתי לבנק על מנת לפתוח חשבון?
  תודה

 17. מאת גיל‏:

  יש לי חשבון בנק בחול (לא ארהב) ויש שם כ15000$. אני מתכוון להעביר אותם לארץ ע"י משלוח לבנק הדואר.
  האם יש איזה שהוא הליך או ברור שיהיה לי מול השלטונות בארץ ?

 18. מאת דור‏:

  האם אתם מספקים שירות של פתיחת חשבון בנק בלבד?
  אני עוסק בבניית אתרי אינטרנט ואפליקציות ומעוניין בחשבון בנק אמריקאי לצורך סליקה עם שירותים אמריקאיים.

  • מאת צוות Faropoint‏:

   דור שלום,

   עד לא מזמן, סיפקנו שירות מלא של פתיחת חשבון בנק אמריקאי ללא צורך בנוכחותך הפיזית בארה"ב ובתיאום מלא עם החוק הפדרלי האמריקאי.
   לצערנו, בשל שינויי רגולציה של ה-IRS ופיקוח הולך וגובר על הבנקים, אין אפשרות כרגע לפתוח חשבונות בבנקים אמריקאים ללא נוכחות פיזית.

   עם זאת, אנו מציעים לך לפנות למשרד רו"ח מרקוביץ' אשר עובדים איתנו ומאמינים שהם יוכלו לעזור לך בפתיחת חשבון בשלט רחוק.

   בכל אופן, נשמור את פרטיך במערכת ובמידה ויהיה חדש בנושא, נעדכן אותך.

   בהצלחה!

 19. מאת ישראל‏:

  שלום רב !

  מה שם הפרטי של רו"ח מרקוביץ' ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>